Joomuk | MISTROVSTVÍ ČR 2016
16444
post-template-default,single,single-post,postid-16444,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive
 

MISTROVSTVÍ ČR 2016

15 Lis MISTROVSTVÍ ČR 2016

Ve dnech 11. -13. Listopadu se konalo Mistrovství ČR v Taekwon-do ITF, tentokráte v Brně. Oproti cestě do Nymburku cesta utekla jako voda a v podvečerních hodinách byla naše 10 členná výprava za doprovodu našeho podpůrného tria „Szkanderovců“ na místě. Proběhla registrace a vážení, následně ubytování a chill na pokoji 😀.

Jelikož za naši školu nezávodili žádní senioři soutěž pro nás byla jednodenní. Hned v sobotu dopoledně šli na řadu junioři, mezi kterými se velmi pěkně uvedl Petr, který si vybojoval krásné 2. místo ve sportovním boji.

I přes následné nezdary, jsme závodníky povzbuzovali, následovala soutěž žáků, ve které si bronzové medaile pěkně vybojovali Dominik a Tomáš.

Konečný počet medailí se nakonec ustálil na 1 stříbrné a 2 bronzových. Tímto chci pochválit všechny závodníky, závodili jste pěkně a ikdyž, to třeba na medaili nestačilo nevěšte hlavu 😉 máme před sebou ještě dlouhou cestu.

Teď už se můžeme do konce roku těšit akorát na Mikulášské závody naší školy, které proběhnou 5. a 6. 12. 2016 v době tréninků, vždy pro ty který chodí v dané dny na trénink. Rodiče jsou srdečně zváni 🙂

Trenéři