Joomuk | ČERTOVSKÝ POHÁR 2017 PRAHA
16792
post-template-default,single,single-post,postid-16792,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive
 

ČERTOVSKÝ POHÁR 2017 PRAHA

04 Pro ČERTOVSKÝ POHÁR 2017 PRAHA

Konec roku si žáci a junioři z naší školy zpestřili účastí na tématické soutěži s celkovým počtem 235 závodníků. Jednalo se o ČERTOVSKÝ POHÁR již tradičně pořádaný školou SONKAL Praha. Po ranní registraci a vážení již hladce probíhala tato závěrečná soutěž sezóny. Po počátečním uvítacím ceremoniálu si pak organizátor soutěže Ondřej Vrábel pozval k sobě před nastoupených 17 oddílů předsedu naší školy pana Juháse společně s doktorem Kaňkou. Tyto dva následně všem představil a dal je všem závodníkům za vzor, pro jejich neskonalou vytrvalost v cvičení taekwon-do. Následovalo zahájení soutěže, která pro nás byla velmi úspěšná, kdy naši žáci  získali 4 zlaté 1 stříbrnou a 4 bronzové medaile. Všem moc gratulujeme