Joomuk | 17 let výročí založení našeho oddílu
16830
post-template-default,single,single-post,postid-16830,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive
 

17 let výročí založení našeho oddílu

05 Bře 17 let výročí založení našeho oddílu

Dnes je tomu přesně 17 let od založení naší školy Taekwon-Do ITF JOOMUK panem JUHÁSEM, předsedou školy a uznávaným mezinárodním instruktorem.
 
Během let se v našem oddíle pod vedením pana Juháse a jeho asistentů vystřídala spousta dětí a dospělých.
 
Tito pak jako odměnu za své snažení zažili spoustu sportovních i mimo sportovních aktivit, spoustu dřiny a námahy, okusili chuť porážek, ale také chuť vítězství, zažili legraci a získali během let spoustu kamarádů do života.
 
Děkujeme všem VÁM kteří jste se na těchto zážitcích a výsledcích oddílu ať už v minulosti nebo současnosti podíleli, především pak panu Juhásovi, který je pro nás všechny vzorem nezdolného ducha a vytrvalosti a to jak v tělocvičně tak i mimo ni. Je také vzorovým příkladem toho, že nikdy není pozdě s Taekwondem začít, případně se k němu vrátit ????