Joomuk | CZECH OPEN 2018
16833
post-template-default,single,single-post,postid-16833,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive
 

CZECH OPEN 2018

19 Bře CZECH OPEN 2018

O víkendu od 16. do 18. března se ve sportovním centru v Nymburce konala pod záštitou českého svazu soutěž, které v Česku nemá obdoby. Necelých 500 závodníků z 15 států reprezentovalo 49 oddílů.

Pátek

Po příjezdu na místo jsme se rychle zaregistrovali, zvážili a uháněli na ubytování regenerovat před sobotní soutěží. Odpoledne bylo klasicky v duchu her povídání a ochutnávání domácích specialit, které již tradičně, závodníci s sebou vozí. Takže řízky kuřecí, krůtí, vepřové, buchty tvarohové, makové, bezlepkové, muffiny, pizza šneky, jarní závitky…… no nepřeberné množství chutí a vůní. Ti kteří na poslední chvíli shazují váhu na zápas se na tohle vždycky těší nejvíc :-D.

Sobota

Snídaně na ubytování a následně přesun do haly, kde vše jelo jak po másle, kategorie za kategorií ring vedle ringu. Během soboty se zadařilo hlavně Sáře, která v sestavách nepoznala porážku a vyhrála krásnou zlatou medaili. Další úspěch pak byl u Petra, který v sestavách získal bronz. Konkurence byla obrovská a tak v dalších disciplínách se již žádná medaile nepodařila vybojovat, všichni se však snažili a prokázali bojovnost a to se cení.

Neděle

Nedělní soutěžní den patřil juniorům a zde se nám dařilo už o něco lépe a svými perfektními výkony Tony a Lakšman vybojovali v sestavách oba zlaté medaile. Soutěž opět probíhala bez komplikací a taky díky tomu jsme již po obědě vyráželi směrem domů se 3 zlatými a 1 bronzovou medailí, což v konečném součtu stačilo mezi 49 oddíly z 15 států na krásné 10. místo.

Gratulujeme všem závodníkům a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy JOOMUK

výsledková listina