Joomuk | LETNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR 2018
16875
post-template-default,single,single-post,postid-16875,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive
 

LETNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR 2018

11 Čvc LETNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR 2018

Poslední prázdninový týden se konal na 1 ZŠ ve Frýdku-Místku příměstský tábor školy Taekwon-Do Joomuk Frýdek-Místek. Každý den od 9 do 17 hod. jsme se věnovali tréninku technik a sestav Taekwon-Do.

No nebylo to nic jednoduchého, jelikož někteří během prázdnin dost věcí pozapomínali 😀 a zjevně tréninku Taekwon-Do moc nedali.

Pondělí a úterý tedy byly převážně v duchu opakování a pro některé i vzpomínání na techniky a sestavy, nicméně všichni se snažili a tak to šlo jako po másle.

Ve středu jsme jako zpestření vylezli na Prašivou, kde jsme si dali vynikající borůvkové knedlíky, které zmizely jako nic….. Jedli i ti, kteří mají opravdu vybíravé jazýčky.

Čtvrtek a pátek jsme dopilovávali poslední techniky tak, abychom v sobotu na oddílovém páskování všichni úspěšně tuto zkoušku zvládli.

Sobota pak už patřila jen letmému zopakovaní všeho potřebného na zkoušky a pomalu se již začali scházet rodiče našich žáků, které jsme pozvali, aby se přišli podívat na to, jak to jejich ratolestem jde. Průběh zkoušek byl bez sebemenších problémů a na konci se všichni dozvěděli, že úspěšně absolvovali zkoušku na vyšší technické stupně. Všem k tomuto úspěchu gratulujeme a rodičům děkujeme za účast.