Joomuk | Čertovský pohár 2018
17074
post-template-default,single,single-post,postid-17074,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive
 

Čertovský pohár 2018

03 Zář Čertovský pohár 2018

V sobotu 8.12.2018 jsme se opět po roce v Praze setkali s taekwondisty ze všech koutů republiky, které si čert v předchozím týdnu neodnesl a také samozřejmě čerty, kteří na této soutěži nesmějí chybět. V přátelské atmosféře a velmi dobře organizačně zvládnuté soutěži naši školu reprezentovalo 12 závodníků v různých věkových kategoriích. Po páteční procházce Pražským hradem, jsme v sobotu ráno po bohaté snídani již všichni byli připraveni na soutěžní den. Během tohoto se našim závodníkům velmi dařilo a výsledkem byly 4 zlaté, 5 stříbrných, a dvě bronzové medaile, což je vzhledem k počtu závodníků skvělý výsledek. Jmenovitě tedy zlaté medaile získali, a přemožitele ve svých kategoriích nenašli Zbyněk ( tul), Peťa (tul), Dan ( tul), Laky ( tul), stříbrné medaile vybojovali Standa ( tul), Standa ( masogi), Tomáš (tul), Tomáš ( masogi), Adam ( tul). A konečně bronzové medaile získali Zbyněk ( masogi), Adam ( masogi). Ostatní závodníci bohužel na medailové umístění

nedosáhli, avšak většinou se umístili na nepříliš populárním 4 místě, což je však také skvělý výsledek v tak velké konkurenci jaká na letošní soutěži byla. Soutěže se totiž účastnilo přibližně 230 závodníků z 20 škol.

Všem závodníkům děkujeme za kvalitní reprezentaci naší školy, vynikající výsledky a přejeme mnoho dalších radostných okamžiků a sportovních úspěchů při cvičení Taekwon-Do ITF, které nás všechny spojuje.

Trenéři.